4Kasistanbul dijital pazarlama ajansı1

istanbul Dijital Pazarlama Ajansı ve Dijital Pazarlama

Bir dijital pazarlama ajansı sadece dijital pazarlama konusunda hizmet vermez. İstanbul dijital pazarlama ajansı olarak hizmet veren birçok ajans; sosyal medya yönetimi, kreatif içerik üretimi ve buna benzer konularda 360 derece hizmet vermektedir. 

istanbul dijital pazarlama ajansı

Dijital pazarlamanın marka üzerinde etkisi büyüktür. Marka; geleneksel medya yöntemlerini kullanarak pazarlama modelleri oluşturduğunda etki değeri dijital pazarlamaya göre daha düşük olmaktadır.

Geleneksel medya günümüzde daha az dikkate alındığından dolayı kullanıcılar, dijital platformlar aracılığı ile tüketimde bulunmaktadır. Dijitalin sunmuş olduğu kolaylıklar sayesinde tek bir noktadan çok sayıda işlem yapılmaktadır.

Bunlara örnek olarak talebin doğrudan karşılandığı e-ticaret platformlarını gösterebiliriz. Ayrıca marka bilinci oluşturmak için hayatımızın her noktasında olan sosyal medya platformları çok uygun bir alan olacaktır.

 

MSH Creative İstanbul Dijital Pazarlama Ajansı Markanıza Artı Değer Katar

Markanız için doğru pazarlama yöntemlerini İstanbul Dijital Pazarlama Ajansı olarak en doğru şekilde belirliyoruz. Marka bilinci oluşturmak ve rekabet içerisinde olduğunuz pazarda daha fazla öne çıkmak için dijital planlama stratejileri oluşturuyor, adımları birlikte atıyoruz.

PPC modellerini bütçeniz doğrultusunda oluşturarak en doğru Google Ads kampanya yönetimini geliştiriyoruz. Böylelikle bulunduğunuz sektörde sunmuş olduğunuz hizmeti ya da ürünü öncelikli olarak müşterilerinize ulaştırıyoruz. Dijital pazarlamada en etkin yöntemleri kullanmak için planlamalar yaparak profesyonel bir marka imajı oluşturulmasında doğru hamleleri gerçekleştiriyoruz.

dijital pazarlama

Dijital Pazarlama Yöntemleri Nelerdir Dijital Pazarlama Nerelerde Kullanılır?

Dijital Pazarlama denilince ilk akla gelen daha çok Google Ads olarak duyduğumuz Pay-Per Click yöntemi olmaktadır. Bu yöntem display reklamlar ve arama ağı reklamları olarak ikiye ayrılmaktadır. Bu yöntemde oluşturulan kampanya modelleri kullanılarak, dönüşüm ya da marka bilinci oluşturulmaktadır. Ancak Dijital Pazarlama sadece bundan ibaret değildir.

Dijital pazarlama uçsuz bucaksız bir alandır. Her geçen gün gelişen teknoloji sayesinde yeni platformlar ve yeni pazarlama yöntemleri karşımıza çıkmaktadır. SEO ise bir diğer dijital pazarlama yöntemleri arasında yer almaktadır.

Organik bir yöntem olan SEO modeli, kullanıcıların arama motorlarında yaptıkları arama alışkanlıklarını hedeflemektedir. Bu sayede Google ve benzeri kuruluşlar web site sahiplerinin daha çok kullanıcı dostu olması yönünde yönlendirmektedir.

 

 

 

Bizi instagramdan Takip Edin!

Bir cevap yazın

Profesyonel Dijital Ajans Hizmeti ile; Sosyal medya yönetimi, dijital pazarlama, Arama motoru optimizasyonu, alanlarında bir adım öne geçerek hedeflerinize ulaşın. Kreatif fikirlerle dijital trendi yakalayın.

Bize Ulaşın

© 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Msh Creative

Scroll to top
Open chat