Ödeme Entegrasyonları Nedir?

Ödeme Entegrasyonları bilindiği üzere kart numarasını herhangi bir site ile paylaşma durumunda kalmadan tüm işlerinizi Sanal Kart üzerinden online alışverişimizi gönül rahatlığıyla yapabiliyoruz.Niye mi?.Çünkü kredi kart bilgilerimizin güvenli bir ortamda tutulup paylaşılmasını istemediğimizden dolayı Sanal Kart hayat kurtarıcı konumunda. Online alışverişin, mağazacılık anlayışının önüne geçtiği bugünlerde, birçok kişinin istekleri ortak noktada buluşuyor.

Ödeme Yöntemi,E-Ticaret

Mağaza satıcılarına kredi kartı bilgilerimi paylaşmadan online ödememi yapıyorum gönlümü ferah tutuyorum. Gel gelelim piyasada ki E-Ticaret sitelerinin online ürün hizmetinin ödeme yöntemlerini nasıl çeşitlendirdiğine ve iş yerlerinin bu ödeme yöntemlerine nasıl entegre olduğuna bakalım.

Sanal Pos ve Entegrasyon

Sanal POS; kullanımı ve uygulaması gayet kolay,güvenilir ve düşük maliyetli bir çözümdür.Her büyüklükteki şirketler için uygun olan Sanal POS, internet üzerinden kredi kartı ile ödeme isteyen her şirket için kolaylıkla uygulanabilir. Şirketlerin internet üzerinden kredi kartı ile ödeme yapabilmeleri için sanal pos sahibi olmaları gerekmektedir.

Kolay Kurulum

Banka başvurusu yaparak Sanal POS almanız yeterli olacaktır. Herhangi bir kodlama bilgisi gerek duymadan hemen tahsilata başlayabilirsiniz.

Entegrasyon

Bütün bankalar için gerekli altyapıyı sağlar.

Platform

Ortak ödeme sayfasını kullanarak hazır ekran ve temadan yararlanabilir veya kendi web sitenize özel arayüz teması tasarlayabilirsiniz.

Raporlar

Size Günlük ve aylık işlem raporları, banka bazlı raporlar, başarılı ve başarısız işlemler, verimsiz POS gibi birçok rapor sunar.

Güvenlik

Güvenlik için SSL ve TLS sertifikaları ve gelişmiş sahtecilik önleme fitreleriyle tam koruma sağlar. İstenirse 3D güvenlik kullanılarak doğrulama yapılmasına uygun altyapı sunar.

Bizi instagramdan Takip Edin!

Şunlar da hoşunuza gidebilir