24AğuMobil Uygulama Reklamları

Mobil Uygulama Reklamları

Mobil Uygulama Reklamları

Günümüzde mobil kullanılabilirlilik oranı giderek artış gösteriyor. Gelişen teknoloji ile birlikte yeni nesil reklam alanları doğdu. Mobil cihaz kullanım oranının masaüstü kullanım oranını aşmasıyla birlikte hayatımıza çok sayıda mobil yazılım girdi. Mobil uygulama reklamları ise bu alanda önde gelen reklam modellerinden bir tanesi oldu. İşletmeler, mobil yazılım tanıtımı ya da marka/ürün tanıtımı alanında ciddi yatırımlar yaparken, bu alanın reklam yönetimi ise daha profesyonel bir hizmet haline geldi.

  E-Ticaret Siteleri İçin İnstagram Yönetiminin Önemi

Mobil Uygulama Reklamları

MOBİL UYGULAMA VE UYGULAMA İÇİ REKLAMLAR

E-ticaret siteleri, sosyal medya platformları ve bilgi edinme uygulamaları gibi çok sayıda kullanıcı olan mobil yazılımlar gelir kaynağı sağlamak adına uygulama içi reklam alanları oluşturdu. Bu sayede ürünün ya da hizmetin dijital pazarlama alanında kullanıcıya hızlıca ulaştırılması sağlandı. Google Uygulama İçi Reklam Hizmeti sayesinde markanızın değerini arttırmak için kullanılabilecek önemli araçlardandır. Görsel-işitsel reklamlar sayesinde kullanıcılara doğrudan ulaşabilir, verilmek istenen mesajı hızlıca aktarabilirsiniz. Mobil uygulama reklamları sayesinde uygulamalar arası geçişi kolaylaştırarak hızlı dönüşüm elde edebilirsiniz.

Bizi instagramda Takip Edin!

Profesyonel Dijital Ajans Hizmeti ile; Sosyal medya yönetimi, dijital pazarlama, Arama motoru optimizasyonu, alanlarında bir adım öne geçerek hedeflerinize ulaşın. Kreatif fikirlerle dijital trendi yakalayın.

Bize Ulaşın

© 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Msh Creative

Scroll to top