Web Tasarım

WEB TASARIM

WEB TASARIM ÇALIŞMALARIMIZ İLE SANAL DÜNYADA SİZDE HEMEN YERİNİZİ ALIN…

İnternet Dünyasındaki Reklamların En Büyük Gücü Web Tasarım…

Günümüz Dünyasında bir kuruluş için olmazsa olmazların en başında web siteleri gelmektedir gelişen teknoloji ve sanal dünya çağında her şirket kendi ürünlerini satmak, kurumunu tanıtmak, potansiyel müşterilerine ulaşmak amacıyla Web Tasarım Çalışmaları yaptırıyor.

Web Siteleri İle Markanızı Bir Adım Öne Taşıyın…

Web Sitelerinin tasarımı harici olarak şirketinizin tanıtımdaki en önemli faktörlerden bazıları ise şunlardır;

Şirketiniz ile ilgili tanıtan ve bilgilendiren içeriklerin girilmesi.

Web sitenize eklenen görsellerin kalitesi ve anlatılmak istenilenin görsel destekler sayesinde karşı tarafa istenildiği gibi aktarılmasını sağlamak.

Search Engineering Optimization “Seo” Çalışması Yaparak arama sıralamasında üst sıralara çıkmak gibi…

Detaylı Bilgi İçin Buradan Ulaşabilirsiniz…

Whatsapp Entegrasyonu

Web Tasarım Çalışmalarındaki en önemli faktör sitenizi inceleyen kişilerin size hızlıca ulaşmasıdır bu neden doğrultusunda whatsapp sistemini web sitelerinize entegre ederek müşterilerinizin sizlere hızlıca ulaşmasını sağlamaktayız…

mshcreative-web-whatsapp-entegrasyonu

Web Tasarım Hizmetlerinde Sizlere Sunduğumuz Ayrıcalıklarımız…

Form Sistemleri ve Form Tasarımı

Form Sistemleri ile sitenizi ziyaret eden müşterilerinizden talep & sipariş alma, öneri ve şikayet gibi bilgilerin alınması ve data toplama amacı ile kullanabilirsiniz

Data Toplama Nedir?

Data toplama istatistiksel çalışmalar sonucu hangi müşterilerinizin kategorilerine ve diğer parametrelerine göre istediği ürünü onlara önerilerebilecek diğer ürünleri sunmanıza ve kampanya, reklam stratejilerinizi geliştirmenize olanak sağlar.

Form Tasarımı Nedir?

Form tasarımının temel amacı müşterilerinizin sizlere kolay ve hızlıca kendi bilgilerini iletmesini sağlamaktır. Bu nedenle Web Projesi sürecinde dikkate aldığımız şeylerden bazıları ise şunlardır

Kurumsallığınıza ve sektörünüze uygun tasarımın yapılması.

Şirketinizi yansıtacak renklerin Web Tasarım ve Form Tasarım sürecinde kullanılması.

Müşteriden beklediğiniz ve istediğiniz bilgilere göre form elemanlarının eklenmesi gibi.

Hemen Ara Entegrasyonu

Hemen ara sistemi ile müşterileriniz tek tıkla sizleri arayarak ulaşabilme imkanı sağlıyoruz… Tasarım sürecinde müşterilerinizin sizi aramasına sebep olacak şekilde tasarlanması renklerinin uyarlanması ve görünür bir yerde olması mühimdir.

%100 Platform Uyumu

Teknoloji çağının getirilerinden biri olan internet günümüzde vazgeçilmez bir hal almıştır. İstatistiksel verilere göre en çok internet kullanımı telefonlarda bu neden ile web tasarım çalışmalarında tüm platformlara tam uyumlu olması için geliştirmeler yapmaktayız ve %100 responsive başarı oranı ile projelerini sizlere teslim etmekteyiz. Sitelerinizdeki görünüm sizin şirketinizin itibarıdır bu nedenle görüntülerdeki bozulma, kayma gibi durumların önüne geçmekteyiz.

Türkiyenin Bir çok markasıyla çalışıyoruz ve çalışmaya devam ediyoruz…

Sektördeki birden çok alanda markaya hizmet veren ekibimiz, bizi tercih edenler ile birlikte büyümeye devam ediyor…

Open chat
Powered by