24AğuE-Ticaret Sitesi

E-Ticaret Sitesi

E-TİCARET SİTESİ

E-TİCARET SİTESİ NEDİR ?

E-Ticaret Sitesi müşterilerinize anında ulaşarak ürünlerinizi tanıtıp sattığınız dijital marketlerdir. Hızlı iletişim & destek, güvenli ödeme ayrıcalıkları ile hayatımızda çok büyük yer kaplayan bir alan haline gelerek günümüze ulaşmıştır.

E-Ticaret Siterinin Avantajları Nelerdir ?

Güvenli Ödeme Sistemleri

Sanal Pos Sistemleri ile kart bilgilerinizi güvenli şekilde girerek ödemelerinizi kolayca ve hızlı bir şekilde tamamlayıp ürün siparişlerinizi verebilirsiniz.

Hızlı Destek Hizmetleri

Oluşabilecek herhangi bir problemde hızlı destek hizmetleri ile 7/24 ürün dağıtıcınıza ulaşıp E-Ticaret Sitesinde oluşabilecek herhangi bir problemde teknik destek ve sipariş verdiğiniz ürünleriniz ile alakalı bilgi alabilirsiniz.

Ürün Takibi

E-Ticaret Sitelerinde verdiğiniz siparişlerinizin nerede hangi aşamada olduğunu ve ödemeniz ile ilgili bilgilerinizi görebilirsiniz.

Kampanya Sistemleri

E-Ticaret Sitelerinde istatistiklerinize ve müşteri kitlenize göre düzenleyebileceğiniz kampanyalar oluşturarak daha fazla müşteriye daha fazla ürün satma potansiyeli yakalayarak başarıya ulaşabilirsiniz.

E-Ticaret Sitelerinde Tasarım İlkeleri

E-Ticaret Sitelerinde başarıya daha hızlı ulaşmak için belirlenmiş bazı tasarım kuralları bulunmaktadır. Kullanıcıya hitap eden, basit, anlaşılabilir tasarımlar ve görsel çalışmaları ile müşterilerinize aradığı ürünü hızlı bir şekilde bulmasını sağlayarak müşterilerinize satış yapabilirsiniz.

İlginizi Çeken Ürünler

Müşterilerinizin sitede neleri aradığı, hangi kategorileri araştırdığı gibi istatistikleri inceleyerek ürün kampanyası oluşturabilir yada E-Ticaret Sitenizde öne çıkan ürünler, çok satan ürünler gibi tasarımsal alanlar oluşturarak ürünlerinizi kitlenizin arama kriterlerine göre bu alanlara ekleyerek daha fazla satış ve kazanç elde edebilirsiniz.

Kampanya Banner Tasarımları

E-Ticaret Sitenizde kampanyalarınız, indirimleriniz, kategori ve ürünlerinizin tanıtımında kullandığınız tasarımlar ve katmanlar ile müşteriye daha iyi hitap ederek satış oranlarınızı arttırabilirsiniz.

Pop-up Çalışmaları

E-Ticaret Sitenize giren müşterilerinizin kampanya, indirim, duyuru gibi müşterilerinizi ilgilendiren önemli konu ve haberleri direkt olarak duyurabileceğiniz alanlardır.

Bu Pop-up alanlarından form tasarımları ile bilgi toplayarak istatistiksel olarak kampanya üretebilir ve daha fazla satış yapabilirsiniz.

E-Ticaret Sitesi

E-Mail Marketing Çalışmaları

E-Ticaret sitenizde oluşturduğunuz “Bize Abone Olun” gibi form alanları ile mail bilgilerini toplayıp müşterilerinize günlük, aylık haberlerinizi yada indirim ve kampanyalarınızı duyurabilir ve satış oranlarınızı arttırabilirsiniz.

Yasal Sözleşmeler

Yasal sözleşmeler ile ürünün satıcısı & ürünün kullanıcısı hukuki şartlar altında birbirlerini güvence altına alarak ürünlerde oluşabilecek yada kargoda oluşabilecek problemlerde hukuki olarak anlaşmalarla çözüme ulaşabilirler.

Kargo Entegrasyonu Nedir?

Kargo Entegrasyonu E-Ticaret Sitelerinde sipariş veren müşterinin sipariş verdiği ürünü hakkında kargo sürecini takip edebileceği sistemleri sunmaktadır.

Satıcı tarafın kargo şirketleriyle anlaşmaları sonucu kargo entegrasyonu yapılarak satıcının sattığı ürün hakkında bilgilerini girebileceği ve müşterilerine anlaştığı kargo firmaları seçeneklerini E-Ticaret Sitesinde sunabileceği bir alan oluşturulur.

Ürün Kıyaslama Sistemleri

E-Ticaret Sitesinde listelenen iki ürünün fiyat,renk,ağırlık vb. varyasyonlarlının müşteri tarafından karşılaştırılabilmesi için gereken sistemler bütünüdür.

Ödeme Yöntemleri Nelerdir?

Ürün satıcılarının mali hareketlerine göre oluşturduğu ödeme seçenekleri ile müşterinin E-Ticaret Sitenizde ürünü almak için seçtiği ödeme yöntemleri bulunmaktadır. “Eft/Havale, Kapıda Ödeme, Kredi Kartı” bu ödeme seçenekleri arasındadır.

E-Ticaret Sitesi

Ürün Ekleme Modülleri

Ürün Ekleme Modülleri sayesinde E-Ticaret Sitenizde istediğiniz ürünlerin görselleriniz,stok adetiniz gibi bir çok ürün bilgisi ve varyasyonu sade ve basit bir arayüz sayesinde hızlıca ekleyerek satışa koyabilirsiniz.

  Sosyal Medya Ajansı ve Sosyal Medya Hizmetleri

Üründe Seo Çalışması

Ürünlerinizi eklerken kullandığınız anahtar kelimeleriniz, ürün bilgileriniz, ürün açıklamanız gibi bir çok etken google’ın botları tarafından indexlenerek aranan anahtar kelimeye göre E-Ticaret Sitenizi ve ürünlerinizi google sayfalarında daha üst sıralara çıkartarak elinizde bulunan mevcut ürünlerinizi arayan müşteriye göstererek sizlere organik tıklama ve kazanç elde ettirir.

E-Ticaret Sitesi

Pazaryeri Entegrasyonu “Trendyol, N11, Hepsiburada”

Pazaryeri Entegrasyonu sizin E-Ticaret Sitenizin pazaryerlerindeki hesabınızla bağlantılı satış yapmasına olanak sağlayan bilgi alışverişini sağlayan modüldür.

Bu sayede E-Ticaret Sitenizdeki ürünün basit bir yolla pazaryeri hesabınızda gözükmesini ve pazaryerindeki satışın E-Ticaret Sitenizdeki yönetim paneline düşmesine olanak sağlar bu sayede iki panel yerine iki hesabı tek panelden kontrol ederek başarı elde edersiniz.

Bizi instagramdan Takip Edin!

Profesyonel Dijital Ajans Hizmeti ile; Sosyal medya yönetimi, dijital pazarlama, Arama motoru optimizasyonu, alanlarında bir adım öne geçerek hedeflerinize ulaşın. Kreatif fikirlerle dijital trendi yakalayın.

Bize Ulaşın

© 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Msh Creative

Scroll to top