23Şubsosyal-medya-ajansı

Sosyal Medya Ajansı Nedir Ne İş Yapar?

Sosyal medya platformlarında ürettiğiniz içeriklerin, yaptığınız paylaşımların nasıl olması gerektiğini sosyal medya ajansı üzerinden aldığınız yönlendirmelerle şekillenebilirsiniz. Sosyal medya üzerinde gerçekleştirilecek olan paylaşımların ayrımı da kişisel hesap ya da profesyonel (işletme-içerik üreticisi) hesaplar üzerinden gerçekleştirilir.

Read more
26Ocainstagram reels

INSTAGRAM REELS NEDİR, NASIL KULLANILIR?

Instagram reels nedir, nasıl kullanılır? sorusunu cevaplamadan önce instagramı keşfedelim. Instagram, 2010 yılında ücretsiz bir şekilde kullanıma sunulan, ilk başlarda sadece fotoğraf ve video paylaşabildiğimiz sosyal bir uygulamaydı diyebiliriz.

Read more
30AraGoogle Ads

Google Ads Reklam Pazarlaması Nasıl Olmalıdır?  

Google Ads hizmetlerinden ustalaşmış olarak istifade etmek için çoğu zaman Google Ads hizmeti veren reklam ajanslarına başvurulmaktadır. Kampanyalarınızın Google Ads uzmanları tarafınca yönetilmesi hem SEM için ayırdığınız reklam bütçenizin daha faal kullanılmasına, bununla birlikte

Read more
25AraMarketing

E-Ticaret Siteleri için Marketing ve Satış Yolları

Ziyaretçi ve Satış odaklı emek vererek yapılan E-Ticaret sistemleri ve marketing kategorilerinde müşterilerin dikkati ve satışa çevrilmiş oranları hesaplanmıştır. E-Ticaret siteleri için satış stratejileri içinde müşterilerin ya da ziyaretçilerin neler yaptığını bilmek ve ne aradığını bilmek

Read more
22AraSosyal Medya

Sosyal Medya Pazarlamasında İçeriğin Önemi Nedir?

Pazarlama teknikleri içinde web vesilesiyle yapılanı, alışılagelmiş yöntemlerden daha azca maliyete sahiptir. Sosyal Medya Pazarlamasında içeriğin önemi oldukça büyüktür. İnsanlar ürünler, insanlar, kurumlar vb. birçok şey ile alakalı malumat sahibi olmak talep eder ve bu bağlamda

Read more
10KasReklam Ajansı

En İyi Reklam Ajansları Markanıza Ne Katar?

Günümüzde toplumsal medyada ya da arama sonuçlarında üst sıralarda olmamanız bunu düzeltmek için adım atmanız ihtiyaç duyulan mühim bir konu. Özellikle markanız için! Reklam ajansları, Sosyal medya, stratejik kullananlar için markaları ve şirketleri günden güne güçlendiriyor. 

Uzman bir dijital takım ile çalışırsanız toplumsal medya hesaplarınız

Read more
10KasGoogle Adwords

5 Maddede Google Adwords Nasıl Çalışır?

Google Adwords, arama motorunun işletmeler için sunduğu, kullananların yapmış olduğu kelime sorguları baz alınarak çalışan reklamcılık türüdür.

Merak ettiğimiz mevzularda malumat almak adına arama motorları kullanıyoruz. arama motorları

Read more
10Kasİçerik Pazarlama

İçerik Pazarlama Nedir? | Markanıza Değer Katacak 6 Ana Unsur

Hayatımızın her alanında iletişim halindeyiz. 20.yy’dan itibaren yaşamımıza giren teknolojik iletişim araçları (radyo, televizyon, web vb.) kitle iletişim araçları olarak tanımlanır. Her teknolojik buluş, alet yada büyüme şeklinde kitle iletişim araçları da yaşamımıza bazı yenilikler ekleyip birtakım vakit gelen olguları da değiştirmeye başlamıştır. Konumuz içerik pazarlaması olduğu için bizler de

Read more
9KasDijital Pazarlama

İnşaat Sektöründe Dijital Pazarlama Modelleri Nelerdir?

Eskiden, herhangi bir emlak satışı için gazetelere duyuru verilirdi. Günümüzde bu ilanların tesiri oldukca düşük. Çünkü, gazeteye bir portföyünüzün satışı için duyuru verdiğiniz zaman, o ilanı kimlerin okuduğu, kaç ferdin reklamınızı görmüş olduğu veya doğru hedef kesime ulaşıp ulaşmadığınız benzer biçimde soruların cevaplarını almanız olası görülmemektedir. Bu da, dijital pazarlamanın

Read more
28Eki

Google Adwords İle Etkileşim Arttırma Yolları Nelerdir?

Her işletmenin dijital sektöre girmek istemesindeki amaç pazarladığı ürün yahut hizmetin satışını arttırmak ve satış hacmini büyütmektir. Dünya’nın en büyük ve en oldukça kullanılan arama motoru olan Google’ın Ads platformu bu alanda en oldukça tercih edilen marketing alanıdır.
Google Ads’te ise işletmelerin en büyük amacı etkileşimlerini kısaca satışları artırırken

Read more
14Eyl

Mailing & E-Bülten

Mailing, belli bir sıralama içerisinde yer edinen kişilere (maillist) sistemler yada yazılımlar vesilesiyle toplu halde meydana getirilen gönderimlere verilen isimdir.

Read more
10Eyl

Ürün Yönetimi Nedir?

Ürün Yönetimi 21.yüzyıl ile değeri artan ve markaların rekabet anlayışıyla ön saflarda olduğunu görebiliyoruz . Firmalar ortaya koydukları ürünün kalitesinden ödün vermemeye çalışıp düşük maliyetle yaptığı işin hızlı bir şekilde ortaya çıkmasını amaçlayan bir görüştür.

Read more
10Eylpazaryerientegrasyonları

Pazaryeri Entegrasyonları

Pazaryeri Entegrasyonları E-ticarete olan ilgi günden güne arttıkça, Pazaryeri Entegrasyonu çok daha önemli bir hale gelmektedir. İnternet ortamında alıcıların ve satıcıların ortak bir noktaya geldiği ortam pazaryeri olarak adlandırılır.

Read more
10Eyl

Ödeme Entegrasyonları

Ödeme Entegrasyonları bilindiği üzere kart numarasını herhangi bir site ile paylaşma durumunda kalmadan tüm işlerinizi Sanal Kart üzerinden online alışverişimizi gönül rahatlığıyla yapabiliyoruz.

Read more
2Eyldijital pazarlama nedir