25AraMarketing

E-Ticaret Siteleri için Marketing ve Satış Yolları

Ziyaretçi ve Satış odaklı emek vererek yapılan E-Ticaret sistemleri ve marketing kategorilerinde müşterilerin dikkati ve satışa çevrilmiş oranları hesaplanmıştır. E-Ticaret siteleri için satış stratejileri içinde müşterilerin ya da ziyaretçilerin neler yaptığını bilmek ve ne aradığını bilmek

Daha Fazla Oku
10KasReklam Ajansı

En İyi Reklam Ajansları Markanıza Ne Katar?

Günümüzde toplumsal medyada ya da arama sonuçlarında üst sıralarda olmamanız bunu düzeltmek için adım atmanız ihtiyaç duyulan mühim bir konu. Özellikle markanız için! Reklam ajansları, Sosyal medya, stratejik kullananlar için markaları ve şirketleri günden güne güçlendiriyor. 

Uzman bir dijital takım ile çalışırsanız toplumsal medya hesaplarınız

Daha Fazla Oku
10Kasİçerik Pazarlama

İçerik Pazarlama Nedir? | Markanıza Değer Katacak 6 Ana Unsur

Hayatımızın her alanında iletişim halindeyiz. 20.yy’dan itibaren yaşamımıza giren teknolojik iletişim araçları (radyo, televizyon, web vb.) kitle iletişim araçları olarak tanımlanır. Her teknolojik buluş, alet yada büyüme şeklinde kitle iletişim araçları da yaşamımıza bazı yenilikler ekleyip birtakım vakit gelen olguları da değiştirmeye başlamıştır. Konumuz içerik pazarlaması olduğu için bizler de

Daha Fazla Oku
9KasDijital Pazarlama

İnşaat Sektöründe Dijital Pazarlama Modelleri Nelerdir?

Eskiden, herhangi bir emlak satışı için gazetelere duyuru verilirdi. Günümüzde bu ilanların tesiri oldukca düşük. Çünkü, gazeteye bir portföyünüzün satışı için duyuru verdiğiniz zaman, o ilanı kimlerin okuduğu, kaç ferdin reklamınızı görmüş olduğu veya doğru hedef kesime ulaşıp ulaşmadığınız benzer biçimde soruların cevaplarını almanız olası görülmemektedir. Bu da, dijital pazarlamanın

Daha Fazla Oku
28Eki

Google Adwords İle Etkileşim Arttırma Yolları Nelerdir?

Her işletmenin dijital sektöre girmek istemesindeki amaç pazarladığı ürün yahut hizmetin satışını arttırmak ve satış hacmini büyütmektir. Dünya’nın en büyük ve en oldukça kullanılan arama motoru olan Google’ın Ads platformu bu alanda en oldukça tercih edilen marketing alanıdır.
Google Ads’te ise işletmelerin en büyük amacı etkileşimlerini kısaca satışları artırırken

Daha Fazla Oku
10Eyl

Ürün Yönetimi Nedir?

Ürün Yönetimi 21.yüzyıl ile değeri artan ve markaların rekabet anlayışıyla ön saflarda olduğunu görebiliyoruz . Firmalar ortaya koydukları ürünün kalitesinden ödün vermemeye çalışıp düşük maliyetle yaptığı işin hızlı bir şekilde ortaya çıkmasını amaçlayan bir görüştür.

Daha Fazla Oku
10Eylpazaryerientegrasyonları

Pazaryeri Entegrasyonları

Pazaryeri Entegrasyonları E-ticarete olan ilgi günden güne arttıkça, Pazaryeri Entegrasyonu çok daha önemli bir hale gelmektedir. İnternet ortamında alıcıların ve satıcıların ortak bir noktaya geldiği ortam pazaryeri olarak adlandırılır.

Daha Fazla Oku
10Eyl

Ödeme Entegrasyonları

Ödeme Entegrasyonları bilindiği üzere kart numarasını herhangi bir site ile paylaşma durumunda kalmadan tüm işlerinizi Sanal Kart üzerinden online alışverişimizi gönül rahatlığıyla yapabiliyoruz.

Daha Fazla Oku
25AğuLinkedin Reklamları